новости бухгалтерии налогов
Бухгалтерия будущего 2

Любопытное в бухгалтерском мире 17.01.18

Читать любопытные новости бухгалтерского мира можно в Телеграмм

*** 

ЛЮБОПЫТНЫЕ БУХГАЛТЕРСКИЕ НОВОСТИ ЗА ДРУГИЕ ДАТЫ

*** 

ВСУ: Право власності на земельну ділянку поширюється й на розташовані на ній багаторічні насадження, вони не можуть розглядатися, як окремий об’єкт права власності без цієї земельної ділянки (справа № 6-14цс15, 25.02.15)

НО БУХГАЛТЕР ЗНАЕТ, ЧТО ЭТО НЕ ТАК. ЧТО ЗЕМЛЯ ОТДЕЛЬНО, А НАСАЖДЕНИЯ ОТДЕЛЬНО. СУД ЧТО-ТО СХИМИЧИЛ. НАСАЖДЕНИЯ ДАЖЕ ПРОДАТЬ МОЖНО И ОНИ БУДУТ СОБСТВЕННОСТЬЮ ДРУГОГО ЛИЦА. А ЗЕМЛЮ МОЖНО ПЕРЕДАТЬ В АРЕНДУ ЭТОМУ ЛИЦУ.

“…Складовою частиною земельної ділянки є також багаторічні насадження, що знаходяться на земельній ділянці і вони не можуть розглядатися, як окремий об’єкт права власності без цієї ділянки.”

*** 

Конкурс на посаду директора Горбанівського геріатричного пансіонату виграв екс-начальник виправної колонії

КСТАТИ, А ЗАРПЛАТА ТАМ ЧТО-ТО В РАЙОНЕ 5 ТЫС.)))) НУ КТО ПОЙДЁТ НА ТАКОЙ КОНКУРС?) И С КАКОЙ ЦЕЛЬЮ?)  

“...У Полтаві визначили переможця конкурсу на посаду директора Горбанівського геріатричного пансіонату – колишнього начальника двох виправних колоній на Полатвщині

*** 

Декларування доходів ФОП- підприємцями. Відповіді на питання

НУ КАК ТАК? ВЕДЬ В КОДЕКСЕ ПРЯМО ПРЕДУСМОТРЕНО: 177.4.2. витрати на оплату праці фізичних осіб, … витрати на оплату за виконання робіт, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін…

177.4.4. інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов’язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в підпунктах 177.4.1-177.4.3 цього пункту, до яких відносяться …. вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.

“…Чи включаються до складу витрат ФОП на загальній системі оподаткування витрати на оплату послуг з охорони приміщень?

…фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, який не передбачає включення до складу витрат оплату послуг з охорони приміщень.

*** 

Порошенко: среди приоритетов на 2018 год – замена налога на прибыль налогом на выведенный капитал

УКРАИНА НА СЛОВАХ ИДЁТ ПУТЁМ ЛИБЕРАЛИЗМА, ТО ЕСТЬ, МАКСИМАЛЬНЫЙ УХОД ГОСУДАРСТВА ИЗ ВСЕХ СФЕР ОБЩЕСТВЕННОЙ ЖИЗНИ. НО КАК В ТАКОМ СЛУЧАЕ ГОСУДАРСТВО БУДЕТ ОПЛАЧИВАТЬ СВОИ ДОЛГИ?????

МОЁ МНЕНИЕ – ЭТО БЛЕФ. ЧТОБЫ ПОГАСИТЬ ДОЛГИ, НУЖНО СОБИРАТЬ БОЛЬШЕ НАЛОГОВ. А ПОСЕМУ ГОСУДАРСТВО И ДАЛЕЕ БУДЕТ ДОВЛЕТЬ НАД ОБЩЕСТВОМ.

ИЗ ЭТОГО ТАКЖЕ ВЫТЕКАЕТ, ЧТО РАЗГОВОРЫ О НАЛОГЕ НЕ ВЫВЕДЕННЫЙ КАПИТАЛ – ЭТО ВСЕГО ЛИШЬ РАЗГОВОРЫ. ПОСКОЛЬКУ ВСЛЕДСТВИЕ ВВЕДЕНИЯ ТАКОГО НАЛОГА НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ В БЮДЖЕТ СИЛЬНО УПАДУТ.

“...”В 2018 году наши приоритеты в реформах не менее амбициозны: приватизация, дерегулирование, улучшение инвестиционного климата, Нацбюро финансовой безопасности, налог на выведеный капитал, а не на прибыль, либеральное валютное законодательство”, — сказал П.Порошенко

*** 

Кабмин определил критерии для получения госкомпенсации при строительстве животноводческих ферм

В ЭТОМ ГОДУ БУДЕТ ВВЕДЁН ЗАПРЕТ НА ПРОДАЖУ МОЛОКА ЧАСТНЫМИ ХОЗЯЙСТВАМИ. ПОСЕМУ НЕДОСТАТОК МОЛОКА ПРИДЁТСЯ ЧЕМ-ТО ЗАМЕНЯТЬ.

*** 

Виплата доходів підприємцю-“єдиннику” за незазначену в облікових даних діяльність: що з ПДФО та військовим збором?

ПРЕДПРИЯТИЕ ЕДИНЩИКУ НЕ НЯНЬКА!!!))))

“... у разі нарахування (виплати) фізичній особі – підприємцю платнику єдиного податку III групи доходів від не зазначених в його облікових даних та в реєстрі платників єдиного податку видів діяльності, суб’єкт господарювання не здійснює утримання ПДФО та військового збору.”

*** 

Затверджено критерії оцінки допустимості держдопомоги госпсуб’єктам на професійну підготовку працівників

ОДНАКО, МОЖНО ПОЛУЧИТЬ ГОСПОМОЩЬ, КОТОРАЯ ЧАСТИЧНО КОМПЕНСИРУЕТ РАСХОДЫ НА ОБУЧЕНИЕ РАБОТНИКОВ. НО ДЛЯ ЭТОГО НУЖНО ИЗРЯДНО ПОПЛЯСАТЬ)))

*** 

Платник податку на прибуток подає декларацію раз в рік: коли подавати Звіт про пільги?

ОТЧЁТ О ЛЬГОТАХ ПОДАЁТСЯ ВСЕГДА ПОКВАРТАЛЬНО, НО ТОЛЬКО ЕСЛИ ПОЛЬЗУЮТСЯ ЛЬГОТАМИ

“...суб’єкти господарювання, що скористались пільгами з податку на прибуток підприємств подають Звіт протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, півріччя, трьох кварталів, року.

У разі якщо з початку звітного року платник податків не користувався пільгами, то Звіт про суми податкових пільг ним не подається.

*** 

Оформлення касових документів за новими правилами – на прикладах від редакції

НЕ ЗАБУДЬТЕ, ЧТО СОГЛАСНО НАЛОГОВОГО КОДЕКСА В ДОКУМЕНТАХ НА ВЫПЛАТУ ДОХОДОВ ФИЗЛИЦАМ ОБЯЗАТЕЛЬНО НУЖНО УКАЗЫВАТЬ ТАК НАЗЫВАЕМЫЙ КОД. А НОВЫЕ ФОРМЫ ТАКОГО РЕКВИЗИТА НЕ СОДЕРЖАТ. ПОСЕМУ НУЖНО ВПИСЫВАТЬ ВРУЧНУЮ.

*** 

Путівка від профспілки: коли не буде ПДФО

ДАВАТЬ РАБОТНИКАМ ПУТЁВКИ НА ОТДЫХ СТАЛО ВЫГОДНО)))

*** 

Нарахування ЄСВ у 2018 році: що нового

НЭЗАЛЭЖНЫКОВ ПОДСТАВИЛИ. ОНИ ПЛАТЯТ, ДАЖЕ ЕСЛИ И НЕ ПОЛУЧАЮТ ДОХОДА))))

“...особи, які провадять незалежну професійну діяльність, є платниками єдиного внеску за себе незалежно від того, чи є такі особи одночасно найманими працівниками в межах такої діяльності або підприємцями.”

В ЭТОМ СЛУЧАЕ ЧЛЕНЫ ФХ НЕ ПЛАТЯТ ЕСВ.

“…ЄСВ за членів фермерського господарства — найманих працівників

 

…Якщо члени фермерського господарства — підприємці

ПЛАТЕЛЬЩИК НА ОБЫЧНЫХ ОСНОВАНИЯХ

“...Найманий працівник — пенсіонер за віком

*** 

Чи можна брати відпустку по 1-2 дні і не зачіпати вихідні

ОСНОВЫ МАХИНАТОРСТВА)))

“...Працівник може брати відпустку по 1-2 дні і винятково в робочі дні, якщо роботодавець згоден так поділити відпустку. Але водночас потрібно подбати, аби була основна безперервна частина відпустки — мінімум 14 календарних днів.”

*** 

Как действовать, если срок действия сертификатов соответствия на продукцию и услуги истекает после 01.01.2018

ПРИЗНАКИ ЛИБЕРАЛИЗАЦИИ – ГОСУДАРСТВЕННОЙ СИСТЕМЫ СЕРТИФИКАЦИИ УЖЕ НЕТ. И СЛАВА БОГУ)

“…с 01.01.2018 в связи с утратой силы Декрета Кабинета Министров Украины «О стандартизации и сертификации» от 10.05.1993 г. № 46-93 государственная система сертификации прекратила свое существование, поэтому с 01.01.2018 отсутствуют правовые основания осуществления органами по сертификации деятельности как предназначенных органов по сертификации в государственной системе сертификации.

*** 

Доказан факт манипулирования курсом биткойна в 2013 году

СКОМПРОМЕТИРОВАННАЯ ТЕХНОЛОГИЯ. ЕЩЁ ОДНО ПОДТВЕРЖДЕНИЕ ТОГО, ЧТО СКАЗКИ БЫВАЮТ ТОЛЬКО В СКАЗКАХ.

“...В конце 2013 года произошел первый скачок стоимости биткойна – со $150 до $1000, то есть более чем в шесть раз. Согласно исследованию, изменение цены, вероятно, было вызвано фальшивыми сделками, инициированными одним или двумя крупными игроками.”

*** 

Эксперты: “Идея БОДа совершит прорыв в 2018 году”

МОЙ ПРОГНОЗ: БОД ЗАМЕНИТ ПЕНСИОННУЮ СИСТЕМУ. ОТСЮДА ВЫТЕКАЕТ ВЫВОД – НАДЕЖДЫ НА ЕСВ, НАКОПИТЕЛЬНУЮ СИСТЕМУ ПЕНСИЙ ИЛЛЮЗОРНЫ. 

ЭТО ПУТЬ В НИКУДА. А БОД – ЗА НИМ БУДУЩЕЕ.

ПРИЧЁМ ПЕРЕХОД НА БОД БУДЕТ ПЛАВНЫЙ, ПУТЁМ РЕФОРМИРОВАНИЯ СУЩЕСТВУЮЩЕЙ СИСТЕМЫ СОЦГАРАНТИЙ.

“…Безусловный основной доход станет популярной практикой в 2018 году, как среди политиков, так и среди общественности. Чиновники будут выступать в поддержку введения выплат без обязательств во многих городах и странах.

…По мнению датского историка Рутгера Брегмана, базовый доход – это не столько идея, сколько ход мыслей. Инициативу не нужно внедрять с нуля – можно привнести ее черты в уже существующие системы соцгарантий. Например, снять бюрократическую нагрузку, как это сделали в Финляндии, или упростить условия получения социальных пособий.”

*** 

В Украине заработали новые правила разрешения трудовых споров

ЕЩЁ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ, ЧТО СИМПАТИИ ЗАКОНА ВСЕГДА НА СТОРОНЕ РАБОТНИКА.

“...Во-первых, сроки рассмотрения дел не должны превышать 60 дней, а во-вторых, в таких делах интересы сторон могут представлять не только профессиональные адвокаты.”

Поделиться:
1+
Александр Золотухин

Александр Золотухин

Организатор Дисскуссионного Клуба Полтава, консультант по вопросам бухгалтерского учёта и налогообложения

Комментарии (2)

 1. 63.7. …..
  Кожен платник податків зазначає податковий номер або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) в усіх податкових деклараціях (розрахунках, звітах), платіжних документах щодо податків і зборів, у фінансових документах, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

  З цього не випливає, що ІПН повинен бути у касових ордерах чи відомостях.

  0
  • 70.12. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) використовуються органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами – підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків, зокрема у разі:

   70.12.1. виплати доходів, з яких утримуються податки згідно із законодавством України. Фізичні особи зобов’язані подавати інформацію про реєстраційний номер облікової картки юридичним та фізичним особам, що виплачують їм доходи;

   0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *