новости бухучета, налоговые новости, налоговые консультации, бухгалтерия будущего, занимательная бухгалтерия
Бухгалтерия будущего 0

Любопытное в бухгалтерском мире 13.02.18

Читать любопытные новости бухгалтерского мира можно в Телеграмм

*** 

ЛЮБОПЫТНЫЕ БУХГАЛТЕРСКИЕ НОВОСТИ ЗА ДРУГИЕ ДАТЫ

***

Кабмін усунув бюрократичні перепони для виплати дотацій сільгоспникам

МЕНЯЕМ КРОВАТИ МЕСТАМИ)))

“...Уряд продовжив дію Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Зокрема, із зазначеного Порядку виключено посилання на 2017 рік....”

*** 

За якою ставкою нараховувати ПДВ під час продажу медвиробів, придбаних до 01.01.18 р.

ЗАКОННАЯ МИНИМИЗАЦИЯ НАЛОГОВ))) ПО СУТИ – ТЕХНИЧЕСКАЯ НЕДОРАБОТКА ЗАКОНА))) ДЫРА)))

“...Контролери пояснили: на ліки та медвироби, придбані/імпортовані до 01.01.18 р. з 20-відсотковим ПДВ, можна нараховувати податок за ставкою 7% у 2018 р....”

*** 

Уже скоро податкові накладні знову блокуватимуть

ЧУДА НЕ ПРОИЗОШЛО. ВОЛК, КАК И РАНЬШЕ, ЕСТ КОЗЛЯТ)))

“...ДФСУ сама встановлюватиме критерії оцінки ризиків, але за попереднім узгодженням із Міністерством фінансів. Такі критерії публікуватимуть на офіційному сайті ДФСУ….”

*** 

Малим підприємствам компенсують до 70% витрат на створення нових робочих місць

СОЗДАНИЕ РАБОЧИХ МЕСТ – НОВЫЙ ВИД БИЗНЕСА)))

“...для підтримки інвестицій та створення нових робочих місць у результаті реалізації інвестиційного проекту Держава готова компенсувати:

  • для великих підприємств — до 50% сукупного розміру витрат, передбачених для забезпечення розвитку регіонів;
  • для середніх підприємств — до 60% таких витрат;
  • для малих підприємств — до 70% таких витрат….”

*** 

Якщо орендна плата за землю в договорі менша, ніж встановлено ПКУ: консультує ДФСУ

НАЛОГОВЫЙ КОДЕКС – КАК КОЗЫРНЫЙ ТУЗ, КОТОРЫЙ БЬЁТ ЛЮБУЮ КАРТУ ДОГОВОРА)))

“...до моменту внесення до договору відповідних змін, норми пп. 288.5.1 ПКУ є підставою для перегляду встановленого таким договором відсоткового розміру плати за землю….”

*** 

ВС/КЦС: Окреме проживання подружжя та не проведення святкової церемонії укладання шлюбу, наявність будь-яких фінансових зобов’язань сторін самі по собі не можуть бути підставою для визнання шлюбу недійсним (справа № 285/720/16-ц, 18.01.18)

СЕМЬЯ НА ЧАС ТОЖЕ СЕМЬЯ)))

“...Позивач познайомився з відповідачкою за допомогою соціальних мереж, їхнє спілкування у мережі було недовгим, але з’ясувалось, що остання не мала постійної роботи та висловлювала бажання переїхати до іншого міста. Після того, як позивач вирішив укласти фіктивний шлюб для того, аби покращити своє матеріальне становище, він запросив жінку на зустріч, під час якої запропонував їй укласти такий шлюб.

Вони домовились, що святкування весілля організовувати не будуть, а батькам запропонують подарувати їм кошти для спільного проживання. Крім того, позивач зобов’язався орендувати для відповідачки квартиру  на період пошуку роботи. Також було вирішено, що вони мають періодично зустрічатись для створення у батьків враження про їх спільне сімейне життя та згідно домовленості, через рік після укладення шлюбу вони повинні його розірвати.

Але за висновками суду, – наведені обставини не доводять факту відсутності у відповідача наміру створити сім’ю....”

*** 

Преваги ЦПД для бізнесу + (порівняльна таблиця податкових зобов’язань)

НАИПЕРВЕЙШЕЕ ПРЕИМУЩЕСТВО – ПО ЦПД ВЫ С РАБОТОДАТЕЛЕМ ПАРТНЁРЫ!!!)))

*** 

Обязательно ли при регистрации предпринимателя указывать место прописки

ГДЕ ОБРЕТАЕШЬ СВОЙ ВЕЧНЫЙ ПОКОЙ)))

“...в ЕГР содержатся сведения о местонахождении предпринимателя (местожительство или другой адрес, по которому осуществляется связь с физлицом-предпринимателем).

…местонахождение – это административно-территориальная единица, на территории которой лицо проживает сроком менее 6 месяцев в год. Местожительство – это жилье, расположенное на территории административно-территориальной единицы, в котором лицо проживает, а также специализированные социальные учреждения, заведения социального обслуживания и социальной защиты, военные части....”

*** 

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості

БЕЗРАБОТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ – ОЧЕНЬ СОВМЕСТИМЫЕ ВЕЩИ)))

*** 

Чи можна платити заробітну плату один раз на місяць за заявою працівника?

А ЕСЛИ РАБОТНИК ДОВЕРИЛ ХРАНИТЬ ЕГО ДЕНЬГИ НА СЧЁТЕ ПРЕДПРИЯТИЯ?)))

ВОТ ТО-ТО И ОНО!)

“...Якщо працівник відмовляється від отримання авансу, роботодавець зобов’язаний: розрахувати йому аванс, зняти суму авансу в банку, оприбутковувати в касі підприємства і, якщо працівник не отримав аванс після закінчення трьох робочих днів, скласти відомість депонованих сум та здати неодержану працівником суму авансу в банк, а потім виплатити його разом із сумою заробітної плати за другу половину місяця.

Якщо заробітна плата на підприємстві перераховується на зарплатні картки, то роботодавець зобов’язаний перераховувати її працівнику, як мінімум, двічі на місяць у дні, встановлені для виплати авансу та заробітної плати, незалежно від бажання працівника....”

*** 

Европейские регуляторы предупредили об опасностях криптовалют

ГЛАВНАЯ ОПАСНОСТЬ КРИПТОВАЛЮТ – НЕВОЗМОЖНОСТЬ РЕГУЛЯТОРОВ РЕГУЛИРОВАТЬ)))

“...Претензии регуляторов уже давно известны – криптовалюты никем не регулируются, не имеют статус платежного средства, ничем не обеспечены, их держатели никак не защищены. ...”

*** 

Глава МВФ: “Регулирование криптовалют неизбежно”

А КТО БУДЕТ РЕГУЛИРОВАТЬ РЕГУЛЯТОРОВ?)))

“...Директор-распорядитель МВФ считает, что на этом этапе вмешательство правительств необходимо. “Это неизбежно. Становится очевидно, что в этой сфере нам нужны международные нормы регулирования и соответствующий контроль”...”

*** 

ВС/КЦС: Передбачена п. 5 ч. 1 ст. 41 КЗпП України підстава розірвання трудового договору з членом виконавчого органу не передбачає попереднього повідомлення, з’ясування вини працівника, доцільності та причини звільнення (справа № 711/5711/16-ц, 07.02.18

РУКОВОДИТЕЛЮ ХОЗЯЙСТВЕННОГО ОБЩЕСТВА МОЖНО ДАТЬ ПОД ЗАД НОГОЙ БЕЗО ВСЯКИХ НА ТО ОСНОВАНИЙ. ПОМНИТЕ ОТ ЭТОМ, ГОСПОДА РУКОВОДИТЕЛИ)))

“...Тлумачення пункту 5 частини першої статті 41 КЗпП України та частини третьої статті 99 ЦК України свідчить, що припинення повноважень члена виконавчого органу може відбутися у будь-який час та з будь-яких підстав. При цьому припинення повноважень члена виконавчого органу гарантується нормами цивільного права для припинення або запобіганню негативного впливу на управлінську діяльність товариства. Необхідність таких правил обумовлена специфічним статусом члена виконавчого органу, який отримав від уповноваженого органу товариства право на управління.

Правовий статус членів колегіального виконавчого органу господарського товариства чи одноособового його керівника значно відрізняється від статусу інших працівників, що обумовлено специфікою його трудової діяльності, яка полягає у виконанні ним функцій по управлінню товариством. Таким чином, передбачена пунктом 5 частини першої статті 41 КЗпП України підстава розірвання трудового договору не передбачає необхідності попереднього повідомлення про звільнення, з’ясування вини працівника, доцільності та причини звільнення, врахування попередньої роботи та інших позитивних результатів....”

*** 

Еврокомиссар заявил о ликвидации в ЕС банковской тайны

НОВЫЙ ТРЕНД НАШЕГО ВЕКА – ПУБЛИЧНОСТЬ. УЧИМСЯ ЖИТЬ ИСКРЕННЕ, КАК БОГ НА ДУШУ ПОЛОЖИЛ)))

“...«С банковской тайной в Европе покончено. Если кто-то владеет счетом в Швейцарии, происходит автоматический обмен информацией, то есть мы об этом сразу узнаем», — заявил еврокомиссар, выступая на канале France2….

*** 

Как влияет повышение минималки на жизнь украинцев

А ЧЕМ ДУМАЛ ТОТ, КОТОРЫЙ ПОВЫШАЛ? ОН НЕ УЧИЛСЯ В ШКОЛЕ И НЕ ЗНАЕТ МАТЕМАТИКИ?)))

“...Прошлогоднее двукратное повышение минималки взвинтило цены и привело к уходу зарплат в тень….”

***

Вам понравился текст?

Вы можете отблагодарить автора материально, перекинув любую сумму на карточку Привата № 4149 4978 3852 2326.  Золотухин Александр Олегович.

***

ЛЮБОПЫТНЫЕ БУХГАЛТЕРСКИЕ НОВОСТИ ЗА ДРУГИЕ ДАТЫ

*** 

Читать любопытные новости бухгалтерского мира можно в Телеграмм

Поделиться:
0
Александр Золотухин

Александр Золотухин

Организатор Дисскуссионного Клуба Полтава, консультант по вопросам бухгалтерского учёта и налогообложения

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *