Коллективный договор аренды
Бухгалтерия будущего, Дискуссионный Клуб Полтава 0

ДИСКУСІЯ: Колективний договір оренди краще індивідуальних

За інформаційної підтримки ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та ВКК «Баланс-Клуб» проведено бухгалтерську дискусію на тему: Колективний договір оренди краще окремих договорів з кожним орендодавцем.

*** 
У ЧОМУ СУТЬ ЦІЄЇ ДИСКУСІЇ?
Сільгосппідприємства орендують у чисельних орендодавців (фізичних осіб) окремі наділи (паї – земельні ділянки), які знаходяться на одному земельному масиві – полі, укладаючи окремі договори з кожним орендодавцем фізичною особою.
А якщо сільгосппідприємству замість укладання багатьох договорів з кожним орендодавцем укласти з ними усіма один колективний договір? Чи буде такий варіант для сільгосппідприємства кращим?
Ми вирішили з’ясувати це питання за допомогою методу дискусії.
В цій дискусії під колективним договором оренди ми маємо на увазі один пакет договорів оренди земельних ділянок в межах одного поля (земельного масиву), який укладається від імені власників земельних ділянок уповноваженою особою.
Інший доречний варіант колективного договору оренди: спершу відповідно до норм ст. 86 – ст. 88 Земельного кодексу окремі земельні ділянки на одному земельному масиві (полі) можуть бути добровільно об’єднані громадянами в єдиний земельний масив (ділянку), що оформляється договором (укладається в письмовій формі і посвідчується нотаріально), після чого громадяни набудуть права спільної часткової власності на такий земельний масив. Надалі укладається один договір оренди з уповноваженою особою співвласників земельного масиву.
*** 

Отже, дискусія перед вами:

*** 

Аріель

***

Листок підготовки аргументів до цієї дискусії наведено ТУТ.

Аргументи дискусії опубліковані в “Баланс-Агро” № 31  від 21.08.2017 р.

Колективний договір оренди

коллективный договор аренды

Крім того, в “Баланс-Агро” опубліковано висновки за результатами дискусії. Висновки — це основний ключ до розуміння цієї теми.
Маючи ключ, дана тема однозначно вирішується.

*** 

Колективний чи індивідуальний договір оренди землі: бухгалтерська дискусія

 

*** 

Що краще - колективний договір оренди чи індивідуальні?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

 

 Поделиться:
0
Александр Золотухин

Александр Золотухин

Организатор Дисскуссионного Клуба Полтава, консультант по вопросам бухгалтерского учёта и налогообложения

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *